Send this post to your friend

کتاب آموزش زبان گرجی1

کتاب آموزش زبان گرجی1
Summary : Publish date : 2018/07/26 0 comments

کتاب آموزش زبان گرجی 1

این کتاب اولین کتابی است که در دوره‌های آموزش زبان گرجی به شما زبان آموزان و علاقه‌مندان عزیز تدریس می‌شود. همچنین شما می‌توانید این کتاب را به صورت خودآموز استفاده کنید.

برای مشاهده و خرید کتاب دوم کلیک کنید.

کتاب آموزش زبان گرجی1

اولین کتاب آموزش زبان گرجی ، بطور اختصاصی از موسسه کاسپین‌ تاک.

با توجه به تقاضای بسیار زیاد ایرانیان برای یادگیری زبان گرجی و همینطور با توجه به آنکه زبان گرجی دارای هیچ منبعی برای آموزش نبود و موسسه‌ی آموزش زبان‌های خارجه کاسپین تاک اولین و تنها موسسه برای آموزش این زبان است ، برای کمک به آموزش و یادگیری هرچه بهتر زبان آموزان برآن شدیم تا با چاپ کتاب آموزش مقدماتی زبان گرجی (جلد1 مجموعه آموزش زبان گرجی) و همچنین ارائه کتاب آموزش زبان گرجی چاپ شده توسط وزارت علوم گرجستان(جلد2 مجموعه آموزش زبان گرجی) ، راه را برای شما عزیزان هموار کنیم.

این کتاب (جلد اول مجموعه آموزش زبان گرجی) توسط موسسه زبان‌های خارجی کاسپین تاک چاپ شده است. همچنین  عنوان دومین کتاب آموزش مقدماتی زبان گرجی قبل از کتاب دوم به شما آموزش داده می‌شود.

 

این کتاب با نویسندگی موسس و مدیر موسسه ، سرکار خانم شادی ولی‌زاده ، منبعی کاملا مناسب و همچنین تنها منبع یادگیری زبان گرجی است.

در این کتاب (جلد 1) شما با حروف الفبای زبان گرجی ، نحوه‌ی نوشتن ، صدای حروف و بسیاری از لغات مورد نیاز آشنا می‌شوید.

همانطور که می‌دانید درباره‌ی حروف الفبای زبان گرجی محل نوشتن حرف هم بسیار هائز اهمیت است و در این کتاب به این امر توجه زیادی شده . به طوریکه پس از پایان این کتاب زبان آموزان کاملا با نحوه‌ی نوشتن و آواهای حروف آشنا می‌شوند و در کتاب بعدی (جلد 2) به سطح کاملا مطلوبی از زبان گرجی می‌رسند.

توجه
سی‌دی آواها و تلفظ دقیق حروف و کلمات این کتاب در حال آماده‌سازی‌ می‌باشد و به زودی خدمت شما عزیزان ارائه می‌شود.

نمونه صفحات این کتاب را در زیر مشاهده می‌کنید :


کتاب آموزش زبان گرجی


 

کتاب آموزش زبان گرجی

Note: By purchasing this product

1. 10% of the amount paid is added to your wallet, which you can use to purchase other site products.

2. It can be used immediately after purchase.

Attention : After purchasing a product, download links are permanently available in your profile under the "My orders" section and you can download the file at any time by using them..

Comments

captcha Refresh