Send this post to your friend

بهترین کلاس آموزش زبان گرجی در ایران

بهترین کلاس آموزش زبان گرجی در ایران
Summary : Publish date : 2018/08/08 0 comments

کلاس های حضوری گرجی موسسه کاسپین تاک

موسسه کاسپین تاک اولین و تنها موسسه رسمی آموزش زبان گرجی در ایران است که با برگزاری دوره‌های حضوری و غیرحضوری راه را برای علاقه‌مندان و زبان آموزان فراهم آورده است . برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

ورود به صفحه تماس با کاسپین تاک

بهترین آموزشگاه زبان گرجی در تهران

موسسه کاسپین تاک اولین و تنها موسسه رسمی آموزش زبان گرجی در ایران است که با برگزاری دوره‌های حضوری و غیرحضوری راه را برای علاقه‌مندان و زبان آموزان فراهم آورده است .
کلاس آموزش زبان گرجی موسسه کاسپین تاک برای تمامی کسانی که قصد مهاجرت ، کار ، تحصیل و حتی توسعه صنایع خود می‌باشد کاملا مناسب است و زبان آموزان پس از اتمام این دوره به حد کاملا مطلوبی از این زبان می‌رسند .
کلاس‌های آنلاین و غیرحضوری این دوره برای کسانی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند‌ ، برای علاقه‌مندن سراسر کشور فراهم شده . این کلاس‌ها بطوری طراحی شده‌اند که زبان‌آموز خود را کاملا در کلاس زبان گرجی حس کند . 

 

بیشتر بخوانید
آموزش زبان گرجی

کتاب آموزش زبان گرجی

باتوجه به نبود منبعی مشخص برای یادگیری این زبان ، موسسه کاسپین تاک برای اولین بار در ایران کتاب آموزش زبان گرجی را در 2جلد با نویسندگی سرکار خانم شادی ولی‌زاده به چاپ رسانده و در اختیار زبان آموزان قرار داده است و تمامی موانع را از سر راه زبان آموزان برداشته است .

محتوای این کتاب ها به گونه ای طراحی شده اند که زبان آموزان پس از مطالعه این 2 جلد در طول دوره آموزش ، به این زبان کاملا مسلط می شوند .

برای تهیه کتاب آموزش زبان گرجی بر روی لینک زیر کلیک کنید .

 

 

کلاس‌ آموزش زبان گرجی برای مهاجرت به گرجستان

طی سال‌های گذشته که موسسه زبان‌های خارجی کاسپین تاک به عنوان اولین موسسه آموزش زبان گرجی در ایران به کار و فعالیت جدی خود پرداخته است ، مطمئنا با بهترین روش‌ها و متدهای آموزش آشنا می‌باشد و بهترین راهنما برای مهاجرت به حساب می‌آید.

بهره بردن از اساتید گرج گرجستان ( استاد نیتیو کشور گرجستان ) ، همکاری با سفارت ، همکاری با شرکت‌های تور و اعزام و مهاجرت ، نشر اولین کتاب آموزش زبان گرجی در ایران و سال‌ها تجربه در برگزاری دوره‌های آموزش زبان گرجی ، همه و همه به انتخاب درست علاقه‌مندان کمک می‌کند.

 

کلاس آموزش زبان گرجی کاسپین تاک برای تمامی کسانی که قصد مهاجرت ، کار و تحصیل دارند کاملا مناسب است.

دوره‌های آموزش زبان گرجی کاسپین تاک برای مصاحبه دانشگاهی کاملا مناسب است و افراد زیادی تا به حال به گرجستان مهاجرت کردند.

همچنین برای کسانی که قصد توسعه‌ی کار و صنعت خود را دارند کاسپین تاک بهترین راهنمای آن‌ها خواهد بود.

Comments

captcha Refresh