Send this post to your friend

آموزش زبان گرجی برای اولین باردر ایران

آموزش زبان گرجی برای اولین باردر ایران
Summary : Publish date : 2018/08/03 0 comments

موسسه زبان‌های خارجی کاسپین تاک ، اولین و تنها موسسه آموزش زبان گرجی در ایران .

به دلیل نبود مرجعی مشخص برای یادگیری زبان گرجی ، موسسه کاسپین تاک با افتخار پک‌ آموزشی این زبان را برای اولین بار در ایران ، در 2جلد به چاپ رسانده و در اختیار زبان‌اموزان قرار داده و تمامی موانع بر سر راه یادگیری ربان گرجی را برداشته .

آموزش زبان گرجی برای اولین بار در ایران

موسسه زبان‌های خارجی کاسپین تاک به عنوان اولین و تنها موسسه آموزش زبان گرجی در ایران ، مسئولیت سنگینی برای فراهم آوردن امکانات و ارائه‌ی خدمات به علاقه‌مندان و زبان‌اموزان برعهده دارد .

دوره‌های آموزش زبان گرجی به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می‌شود.

کاسپین تاک این امکان را برای تمامی زبان‌آموزان فراهم کرده تا پس از گذراندن این دوره ، بتوانند به راحتی امور روزانه‌ی خود را در این کشور انجام دهند .

تمامی افرادی که قصد مهاجرت ، کار ، تحصیل و حتی گسترش بازارهای تجاری را دارند نیز با گذراندن این دوره به خوبی برای اهداف خود آماده می‌شوند .

 

دوره‌های آموزش آنلاین و غیرحضوری کاسپین تاک امکان یادگیری این زبان را برای تمامی علاقه‌مندان که امکان رفت و آمد به تهران و کلاس‌های حضوری را ندارند فراهم آورده .

 
 
بیشتر بخوانید
 

هم اکنون دولت گرجستان در حال گسترش زبان خود یعنی زبان کارتولی به عنوان زبان واحد و مستقل از زبان روسی می‌باشد . به همین دلیل یادگیری این زبان برای ارتباط بیشتر با مردم این کشور ، دستیابی به موقعیت‌های شغلی بهتر و... ضروری است .

 

به دلیل نبود مرجعی مشخص و کامل برای یادگیری زبان گرجی ، موسسه کاسپین تاک با افتخار پک‌ آموزشی این زبان را برای اولین بار در ایران ، در 2جلد به چاپ رسانده و در اختیار زبان‌اموزان و علاقه‌مندان قرار داده و تمامی موانع بر سر راه یادگیری ربان گرجی را برداشته است .

 

 

Comments

captcha Refresh