Send this post to your friend

قوانین و مقررات موسسه کاسپین تاک

قوانین و مقررات موسسه کاسپین تاک
Summary : Publish date : 2018/08/30 0 comments

قوانین و مقررات کاسپین تاک .

برای ارتباط با کاسپین تاک بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با کاسپین تاک

برای ثبت شکایات ، انتقادات و پیشنهادات برروی لینک زیر کلیک کنید.

ثبت شکایات

شرایط و ضوابط استفاده از وب‌سایت کاسپین تاک

استفاده از دوره‌ها، خدمات و  فروشگاه اینترنتی کاسپین تاک به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی کاسپین تاک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

 2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@caspiantalk.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.

 3. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کاسپین تاک در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، همچنین ممکن است یک عضو از مجموعه مورد بررسی قرار گرفته و برای کل مجموعه شبیه سازی شود که ممکن است برخی از اعضای مجموعه از قانون کلی تبعیت نکنند، فروشگاه اینترنتی کاسپین تاک مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروزرسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

 4. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

 5. فروشگاه اینترنتی کاسپین تاک هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

 6. سایر سایت‌ها و لینک‌هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل‌تر به کاربر در فروشگاه لینک شده‌اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی کاسپین تاک مسئولیتی در قبال محتویات آن‌ها ندارد.

 7. ارتباط فروشگاه اینترنتی کاسپین تاک با کاربران از طریق www.caspiantalk.com برقرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می‌پذیرد.(لازم است خریدار دقت کافی در وارد کردن ایمیل و شماره تماس خود داشته باشد. در صورت اشتباه بودن هریک از مشخصات عواقب آن بر عهده‌ی مشتری است.)

 8. فروشگاه اینترنتی کاسپین تاک به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.


شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی کاسپین تاک، سایت www.caspiantalk.com به عنوان فروشنده و کاربر سفارش‌دهنده اینترنتی محصول (کتاب ، دوره‌های آنلاین آموزش و...) به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.

 1. فروش محصول بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی کاسپین تاک درج نموده است.

 2. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می‌رساند. (لازم است خریدار دقت کافی در وارد کردن ایمیل و شماره تماس خود داشته باشد. در صورت اشتباه بودن هریک از مشخصات عواقب آن بر عهده‌ی مشتری است.)

 3. مکان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی کاسپین تاک درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

 4. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه یا گارانتی کالا (در صورت وجود) است.

 5. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

 6. خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.

 7. خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا صرف نظر کند.


شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش

الف) برگشت محصولات فروشگاهی (حق انصراف)

 1. قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

 2. بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی کاسپین تاک بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه‌ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)

ب) دوره‌های آنلاین

 1. برای انصراف از یک دوره در هر زمانی قبل از تسویه حساب کلی (بعد از رزرو دوره توسط مشتری)، مبلغی معادل با 80درصد کل هزینه‌ی دوره‌ی آنلاین به خریدار برگردانده می‌شود.

 2. امکان بازگشت مبلغ پس از تسویه حساب کلی و خرید کامل دوره تحت هیچ عنوانی وجود ندارد.