Send this post to your friend

بهترین کلاس آموزش زبان آلمانی در شرق تهران

بهترین کلاس آموزش زبان آلمانی در شرق تهران
Summary : Publish date : 2018/08/24 0 comments

کلاس های حضوری آلمانی موسسه کاسپین تاک

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

ورود به صفحه تماس با کاسپین تاک

 

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در شرق تهران

موسسه کاسپین تاک که با برگزاری دوره‌های حضوری و غیرحضوری برای علاقه‌مندان و زبان آموزان ، با برگزاری دوره‌های زبان آلمانی با جدیدترین متد آموزش و کمک بهترین اساتید آلمانی می‌تواند تمامی کسانی که قصد مهاجرت ، کار ، تحصیل و حتی توسعه صنایع خود می‌باشند را برای هدف آنها آماده کند .

و زبان آموزان پس از اتمام کلاس زبان آلمانی کاملا به این زبان مسلط می‌شوند .

بیشتر بخوانید
کشور آلمان

برای اطلاعات بیشتر در خصوص کلاس‌ زبان آلمانی با ما تماس بگیرید .

 

چرا باید زبان آلمانی را یاد بگیریم ؟

زبان آلمانی بعد از زبان انگلیسی جایگاه دوم را در بین زبان‌هایی که باید یاد گرفته شوند دارد . اما آیا یادگیری زبانی که به نظر برخی افراد سخت‌ترین زبان دنیا است ارزش زمان و زحمت را دارد ؟

از آنجایی که 3 کشور آلمان ، اتریش و سوئیس آلمانی زبان هستند برای مهاجرت به این کشورها به نظر یادگیری این زبان بسیار حائز اهمیت است.

زبان آلمانی پس از زبان انگلیسی دومین زبانی است که مردم جهان به سراغ یادگیری آن میروند . افزایش وب‌سایت‌ها با دامنه‌ی de. حاکی از اهمیت بیش از پیش یادگیری زبان آلمانی است . در حال حاضر تعداد این وبسایت‌ها در رتبه پنجم از نظر پسوند دامنه قرار دارند . به طوری که حدود 5 تا 6 درصد مطالب موجود در اینترنت تنها به زبان آلمانی است و حتی نسخه انگلیسی آنها نیز موجود نمی‌باشد .

همچنین رایگان بودن آموزش‌های عالی در آلمان باعث شده تا بسیاری با رویای درس‌ خواندن در این کشور به‌ دنبال یادگیری زبان آلمانی و مهاجرت به این کشور بروند.

اگر زبان انگلیسی را بلد باشید یا با آن حداقل آشنایی را داشته باشید یادگیری این زبان برای شما ساده‌تر است . زیرا این دو ریشه‌های مشترکی دارند و هر دو جزو زبان‌های هندو-اروپایی و از شاخه ژرمنی‌ به شمار می‌روند . به همین دلیل ، در این دو زبان هزاران کلمه را می‌توان یافت که با تفاوت‌های کوچک، به‌طور مشترک استفاده می‌شوند . برای مثال Chin (به معنای چانه) در آلمانی kinn و یا water (آب) در آلمانی Wasser یا Father (پدر) در آلمانی Vater خوانده می‌شود. همچنین بجز حروف خاص آلمانی ، اسکلت و شالوده‌ی اصلی حروف الفبای آلمانی همان الفبای زبان انگلیسی می‌باشد .

کتاب آموزش زبان آلمانی
کتاب آموزش مقدماتی زبان آلمانی

 

Comments

captcha Refresh