Send this post to your friend

کتاب 2 American English File

کتاب 2 American English File
Summary : Publish date : 2018/07/13 0 comments

کتابهای American English File اثر Christina Latham-Koenig و Clive Oxenden و Paul Seligson ، از کتابهای آموزش زبان انگلیسی محبوب از انتشارات آکسفورد میباشند که در 6 جلد ، 1سطح استارتر و 5سطح اصلی نوشته شده اند.

کتابهای American English File

اثر Christina Latham-Koenig و Clive Oxenden و Paul Seligson ، از کتابهای محبوب آموزش زبان انگلیسی از انتشارات آکسفورد میباشند که در 6 جلد ، 1سطح استارتر و 5سطح اصلی نوشته شده اند.

از نقاط قوت این کتاب میتوان به برنامۀ ریزی مدون آن اشاره کرد که از ابتدای کتاب به بهرین نحو زبان آموزان را با تلفظ صحیح حروف ، لغات و جملات انگلیسی آموزش میدهد.

هر کتاب از مجموعۀ American English File شامل 10 فصل و هر فصل شامل 2مبحث است که در مجموع 20 مبحث در هر کتاب برای زبان آموزان وجود دارد که در پایان دورۀ 6کتاب تمامی مباحث موجود و ممکن پوشش داده میشود.

علاوه بر آن ، در پایان هر کتاب مباحث گرامری بطور کامل بیان شده و همچنین سرفصل هایی برای بحث نوشتاری(Writing) معرفی شده است.

علاوه بر کتاب درسی ، کتاب کار (WorkBook) این کتاب برای تمرین بیشتر به همراه CD بخشهای شنیداری (Listening) و CD نرم افزار تمرین ، شرایط آماده سازی هرچه بهتر زبان آموزان برای آزمون های آیلتس و تافل فراهم میکند.

Note: By purchasing this product

1. 10% of the amount paid is added to your wallet, which you can use to purchase other site products.

2. It can be used immediately after purchase.

Attention : After purchasing a product, download links are permanently available in your profile under the "My orders" section and you can download the file at any time by using them..

Comments

captcha Refresh

Rate this product

Total number of rates to this product 1

Latest free downloads

Latest products

Relative products

Relative posts